یدیما - نیازمندی‌ های رایگان
یدیما - نیازمندی‌ های رایگان
مهاجرت به کانادا با حرفه ای ترین وکلای مهاجرتی

توضیحات آگهی

مهاجرتی آسان، سریع و ارزان با مشاوره باتجربه¬ترین وکلای مهاجرتی به کشور امن، زیبا و ثروت آفرین کانادا
موسسه ایران ترکیه در سال 1387 کار خود را آغازنمود و پس از چندی با گشایش دفتر آنکارا و استانبول درصدد گسترش مرزهای فعالیت خود برآمد تا جایی که دفتر خود را در تورنتو کانادا تاسیس نمود تا خدمات مهاجرتی و پسامهاجرتی خود را به نحو احسن برای متقاضان ارائه نماید.
موسسه ایران ترکیه با ارائه خدمات نوین مهاجرتی برای تمامی اقشار جامعه مفتخر است این نوید را دهد که تمامی پرونده¬های مهاجرتی خود را به طور کامل و با 100 درصد موفقیت به پایان رسانیده است.
شما عزیزان هم میتوانید با گشایش پرونده مهاجرتی خود در موسسه ایران ترکیه و با مشاوره کارشناسان متخصص ما و در نظر گرفتن شرایط تحصیلی، شغلی و سرمایه جزو افرادی شوید که هم اقامت کانادا را دارند و هم ایران عزیزمان تا بتوانید غیر از وطن خود انتخاب دیگری برای کار زندگی داشته باشید.
همانطور که میدانید شما با گرفتن PR یا همان اقامت دائم کانادا میتوانید در این کشور زندگی، تحصیل و کار کنید و نیز خانواده خود را به آنجا ببرید و حتی از امکانات آموزشی برای فرزندانتان به رایگان بهره¬مند شوید.

شما هنگامیکه با موسسه ایران ترکیه اقدام به اخذ PR (اقامت دائم) مینمائید با هزینه کمتر و مدت زمان کمتری نسبت به اقدام شخصی به هدف خود یعنی رسیدن به اقامت دائم کانادا میرسید.
موسسه ایران ترکیه با گشایش پرونده های مهاجرتی از طریق روشهای زیر اقدام به گشایش پرونده مهاجرتی شما مینماید :
• مهاجرت از طریق نیروی متخصص
• مهاجرت از طریق نیروی کار ماهر
• مهاجرت از طریق خوداشتغالی
• مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
• مهاجرت از طریق تحصیلی و …
ما بر این اعتقادیم که یک مشتری ناراضی تعداد زیادی از مشتریان ما را، از همکاری منصرف خواهد کرد پس هدف ما ارائه بهترین سرویس به مشتریان موسسه ایران ترکیه است.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مهاجرت به کانادا با حرفه ای ترین وکلای مهاجرتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *