یدیما - نیازمندی‌ های رایگان
یدیما - نیازمندی‌ های رایگان

کولر مدل GNR-24WN

9p-6.png (400×300)

رپرتاژ: کولر مدل GNR-24WN یکی از بهترین مدل های تولید شده توسط شرکت OGENERAL بود که دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی می‌باشد که این امکان رو به کاربر میدهد تا در چهارفصل سال بتواند از دستگاه برای تولید هوای گرم یا سرد استفاده کند .

کولر GNR-24WN با طراحی زیبا و کیفیت فوق العاده ای که دارد میتواند گزینه خوبی برای مکان هایی با متراژ ۷۰ متر مربع باشد چراکه از ظرفیت ۲۴ هزار برخوردار است . کمپرسور روتاری از پیشرفته ترین کمپرسور هایی است که در این کولرگازی بوش مورد استفاده قرار گرفته و از طول عمر بالایی برخورد می‌باشد . این کمپرسور به خاطر سرعت بالایی که دارد میتواند در کمترین زمان ممکن هوا را خنک کرده و تاحد زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی کند و صدای خروجی آن نیز بسیار کم می‌باشد .

این دستگاه دارای ۲ پنل خارجی و داخلی بوده که کمپرسور روتاری در پنل خارجی قرار داده شده و برای اینکه در مقابل شرایط آب و هوایی مقاومت داشته باشد و بازدهی خود را بتواند حفظ کند بر روی محفظه ای فلزی طراحی شده که از کمپرسور محافظت خواهد کرد ، همچنین این دستگاه باد را در ۴ جهت مختلف توزیع میکند که باعث شده تا عملیات خنک سازی به صورت یکپارچه انجام شود . این کولرگازی اجنرال به خاطر کمپرسوری که دارد گاز R22 را خنک سازی کرده و باد خنک شده توسط موتور را از طریق لوله ای به پنل داخلی رسانده و سپس در تمامی فضای اتاق توسط پنل داخلی پخش می‌شود .

اگر هوای اتاق شما خیلی گرم بودمیتوانید از خنک کنندگی سریعتر این دستگاه استفاده کنید تا در زمان کمی هوا را سرد و خنک کنید . یکی دیگر از این دستکاه ها می توان به کولرگازی وایت وستینگ هاوس اشاره کرد که توانسته خودش را در بازارهای جهانی جا کند .

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter
برچسب‌ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *