یدیما - نیازمندی‌ های رایگان
یدیما - نیازمندی‌ های رایگان

عطرهای اشتباهی که ولنتیان را به جهنم تبدیل می‌کنند!

انتخاب عطر برای ولنتاین، کاملا شخصی است. اما استانداردهای جهانی زیادی وجود دارند که نخواهیم یک شب پر از عشق را به یک شب پر از بوی بد تبدیل کنیم!

ولنتاین، یا روز عشق، با اینکه ربطی به ایران و ایرانی ندارد، اما در دنیایی که به سرعت به دهکده جهانی تبدیل می‌شود، یک سنت بین‌المللی شده است. با اینکه ولنتاین نباید به مسئله‌ای برای دلخوری آدم‌ها و افسردگی و دعوا منجر شود، اما این اتفاق کم و بیش در دنیا می‌افتد. یکی از نکاتی که مردم در مورد ولنتاین فراموش می‌کنند این است که این روز نباید به زور یک فرصت برای رد و بدل کردن هدیه‌های گران قیمت باشد. ولنتاین بیشتر به زمان گذاشتن با کسی که دوستش دارید شهرت دارد. خرس و شکلات و رنگ قرمز، به ایجاد صمیمیت و راحتی بین افراد شهرت دارد. به همین دلیل به نمادهای معرف ولنتاین تبدیل شده‌اند. اما عطر هم یک فلسفه مهم از ولنتاین است. رایحه‌ها به افراد فرصت شناخت می‌دهد. از طرفی، یک عطر بد می‌تواند ولنتاین شما را به جهنم تبدیل کند.

 

خودتان را با عطر برای ولنتاین نکشید!

با اینکه بیرون شام خوردن و به قول انگلیسی زبان‌ها، دیت رفتن از آن معقوله‌های پرطرفدار در زمینه بازی‌های ولنتاین است، اما خیلی‌ها آن را به یک هدیه تبدیل می‌کنند. فراموش نکنید که ولنتاین یک فرصت عالی برای وقت گذاشتن با کسی است که دوستش دارید. این فرد می‌تواند هر کسی باشد. اما در زمینه آماده شدن لطفا زیاده‌روی نکنید. با اینکه عطر می‌تواند تاثیر جادویی خاصی روی ارتباط عاشقانه یا دوستانه شما داشته باشد، می‌تواند به همان اندازه مخرب وبد هم عمل کند. حتی اگر عطر گران قیمتی باشد. در این جا یک لیست معرفی از عطر‌های زنانه و مردانه داریم که بهتر است برای ولنتاین با کمی حساسیت از آن‌ها استفاده کنید.

 

ولنتاین اشتباه یعنی عطرهای فردریک مل!

 

آقایان بخوانید. همیشه یک عطر گران قیمتی به معنای یک عطر خوشبو در نظر خانم‌ها نیست. بنا به نظر هارپرز بازار و کازموپولیتن و کلی نظرسنجی مختلف بین زن‌های خوش سلیقه و مشهور از جمله هیلی بری، زدن هر کدام از عطرهای فردریک مل در قرارهای عاشقانه شبیه به یک خداحافظی پر از دعوا است. مخصوصا برای ولنتاین از رایجه این برند صرف نظر کنید. احتمال اینکه ولنتاین شما با این عطر به جهنم تبدیل شود زیاد است.

 

کتونی‌های آدیداس برای ولنتاین، عطرهای آدیداس برای؟

 

آقایان محترم، اگرچه آدیداس یک برند بنام در زمینه لباس و وسایل ورزشی است، اما در زمینه تولید عطر آن هم یک انتخاب صحیح برای ولنتاین درست عمل نکرده است. در واقع ترکیبات عطرهای آدیداس به این جهت است که شما را سر حال و پرانرژی نگه دارد و اصلا این ترکیبات برای بینی یک خانم در شب ولنتاین پیشنهاد نمی‌شود. البته، اگر دوست دارید قوی‌ترین شوت دنیا را از خانم مورد نظرتان دریافت کنید، حتما در ولنتاین از عطرهای آدیداس استفاده کنید.

 

 

الماس سفید الیزابت آردن، عطر اشتباه ولنتاین برای الیزابت تیلور

زیبای تکرار نشدنی کلاسیک، الیزابت تیلور را همه می‌شناسیم. او کسی بود که تصویر ماندگاری از کلئوپاترا در ذهن ما ساخت. از طرفی، احتمالا سلیقه این بازیگر سرشناس در زمینه بوها باید مثال زدنی باشد. هست اما در چه سنی؟ عطر الماس سفید الیزابت آردن به دو دلیل پر فروش است: یکی به دلیل زیبایی شیشه و جعبه و دیگری به دلیل علاقه الیزابت تیلور به این عطر. اما در چه سنی؟ دوران پیری! بنابراین اگر قرار شما در دهه بیست یا سی یا حتی اوایل چهل می‌باشد و دوست ندارید طرف شما از شدت سرفه بمیرد، از زدن این عطر برای ولنتاین صرف نظر کنید.

 

مردانه ایوسن لورانت، یک عطر بی مزه برای ولنتاین

این عطر را بیشتر با نام لوم L’homme یا همان مردانه از برند ایوس سنت لوران معروف می‌شناسیم. اگر آب به خودتان بزنید تاثیر بهتری در ولنتاین خواهید داشت. یک عطر بینهایت بیمزه و سبک که حتی در گرم‌ترین شب تابستانی هم به کار نمی‌آید، چه برسد به سرمای زمستانی ولنتاین. این عطر یک شکست تجاری بود. اگر دوست ندارید ولنتاین شما هم یک شکست تجاری باشد، از خرید و زدن این عطر خودداری کنید.

 

بوی عطر ماریا کری را با خودتان به ولنتاین نبرید!

خانم‌هال مهم نیست ستاره‌ها چه تبلیغ می‌کنند. گاهی وقت‌ها با انتخاب عطر یک ستاره معروف، تا ابد انگشت نما خواهید شد. اگر یک عطر در دنیا باشد که همه روی بوی بد آن قسم بخورند، این عطر ماریا کری است. کدام آدمی دلش می‌خواهد ولنتاین را با یک بوی سوختگی نامطبوع سپری کند؟ البته اگر دوست دارید در شب ولنتاین از دست کسی خلاص شوید، حتما این عطر را امتحان کنید.

 

عطرهای خوب و بد، ولنتاین‌های گذشتنی

عطر یک انتخاب کاملا سلیقه‌ای است. سپری کردن ولنتاین به سبک و سیاق خارجی‌ها هم کاملا انتخاب شماست. حقیقت این است که برای یک حس خوب هیچ نسخه از پیش تعیین شده‌ای وجود ندارد. کاری را بکنید که شما را خوشحال می‌کند؛ چه بزرگداشت مراسم ولنتاین به سبک کاملا غربی باشد و چه زدن عطر ماریا کری. فقط و فقط شما مهم هستید و عشقی که به زندگی دارید./ شیپور

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *