یدیما - نیازمندی‌ های رایگان
یدیما - نیازمندی‌ های رایگان

رپرتاژ: برنامه های ماشین لباسشویی متنوع تر در انواع برندهای این دستگاه ها  به شما اجازه می دهد تا بهترین برنامه را مطابق با البسه مناسب انتخاب نموده و نتیجه بهتری را بدست آورید. در بعضی از دستگاههای جدید علاوه بر برنامه های از پیش تعیین شده به کاربراین امکان را می دهد که بسته به سلیقه خود برنامه ای را برای شستشو تنظیم نماید. در صورتی که شما توانایی و حوصله چنین کاری را دارید خرید لباسشویی با این ویژگی خالی از لطف نیست. از برنامه های ماشین لباسشویی عبارتند از

قفل کودک

قفل کودک به کودکان کنجکاو اجازه نمی‌دهد تنظیمات صفحه کنترل را دست بزنند. به این ترتیب آن‌ها دیگر نمی‌توانند به طور اتفاقی برنامه شستشو ماشین لباسشویی 7 کیلویی را دچار وقفه کنند.

نمایشگر

از روی نمایشگر می‌توانید وضعیت شستشو را کنترل کنید. این صفحه‌ها معمولا  LEDیا LCDهستند.

برچسب انرژی

این برچسب به شما امکان می‌دهد از میزان مصرف برق و آب و همچنین سروصدای دستگاه مطلع شوید. این میزان از  Aتا G دسته بندی شده است.  Aکمترین و  Gبیشترین هزینه را نشان می‌دهد. یکی از دستگاه هایی که می توان به ماشین لباسشویی 8 کیلویی اشاره کرد .

آبگیری مجدد

این برنامه به شما اطمینان می‌دهد که ماده شوینده به طور کامل استفاده شده است. باقی ماندن مواد شوینده روی لباس‌ها باعث حساسیت پوستی و سوزش می‌شود.

کارکرد نیمه پر

با این قابلیت می‌توانید هنگامی که کار شست وشو به نیمه رسیده یا لباس کمتری داخل ماشین است، از آب و قدرت کمتری استفاده کنید. بسیاری از ماشین‌های امروزی این امکان را دارند که به صورت خودکار بار داخل ماشین را وزن کنند.

ظرفیت گنجایش

بیشترین مقدار باری است که ماشین می‌تواند تحمل کند. این مقدار در ماشین‌ لباسشویی 9 کیلویی مختلف متغیر است.

شست وشوی سریع

امروزه زیاد شدن مشغله کاری باعث شده است وقت کمتری برای شستن لباس‌ها وجود داشته باشد بنابراین نیاز به داشتن یک ماشین لباسشویی که بتواند این کار را در زمان کمتری انجام دهد بیش از پیش احساس می‌شود.

جهت خرید ماشین لباسشویی به فروشگاه اینترنتی واما مراجعه نمایید.

 تلفن تماس : 09181760574 – 08734217358

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter
برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *