یدیما - نیازمندی‌ های رایگان
یدیما - نیازمندی‌ های رایگان

ماساژ نه تنها برای بیماران لنفوم مضر نیست بلکه در واقع برای اکثر بیماران سرطانی مفید است و می تواند بخش مهمی از مراقبت تسکین دهنده بیمار باشدیک فرم تخصصی از دارو که در معالجه کل بیمار – در هر نقط درمانی – متمرکز است. بیماری جدی و شامل علائم و مدیریت درد است.آموزش ماساژ.
متخصصین ماساژ درمانی انکولوژی آموزش دیده اند که بطور خاص با بیماران سرطانی کار کنند و تنظیمات لازم را برای اطمینان از درمان ایمن و مؤثر انجام دهند. ماریا بامی” Mathay ، LMT ، یک متخصص ماساژ درمانی انکولوژی می گوید: “بسیاری از فرآیندهای متابولیک و فعالیت های بدنی ، مانند ورزش وجود دارد که گردش خون را بیش از یک ماساژ افزایش می دهد و بین ورزش و بقای سرطان ارتباط جدی وجود دارد.” و استاد ریکی که در بیماران در مراکز درمانی و سلامت زندگی زانیم فاربر زکیم عمل می کند. “حقیقت موضوع این است که تحقیقات بیشتری وجود دارد که مزایای بالینی ماساژ را نشان می دهد و من در 15 سال معالجه بیماران من این مزایا را دیده ام – از جمله کاهش درد ، اضطراب ، افسردگی ، خستگی ، بی خوابی و حالت تهوع.آموزش طب سنتی.
بین ماساژها و شیوع سرطان هیچ خطر یا ارتباط جدی وجود ندارد ، بنابراین بیماران لنفوم می توانند از این درمان بدون نگرانی بهره مند شوند.آموزش پوست و زیبائی skin care.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter
برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *