یدیما - نیازمندی‌ های رایگان
یدیما - نیازمندی‌ های رایگان

چرا استایل عید اهمیت دارد؟

عید به دلیل نو شدن همه چیز و شروع بهار، داستان خوشایند استایل‌های بهاری است اما…

از استایل که صحبت می‌کنیم، منظور ما مد سال نیست. وقتی می‌گوییم استایل عید یک نفر، منظور ما مد سال نو نیست. وقتی فرق بین این دو کلمه را متوجه بشویم، کارهای خیلی جذابی با سر و وضع خودمان خواهیم کرد به طوری که همه را شگفت زده می‌کنیم. یک استایل خاص، برعکس آن چه بیشتر افراد تصور می‌کنند، ارتباطی به ثروت و برند پوشی ندارد. برای تغییر سال، یا فصل، لازم نیست از صفر تا صد خودمان را هماهنگ با مد روز کنیم. استایل به شکل قابل بحثی ارتباط مستقیم با سبک زندگی ما دارد! اما جایگاه استایل عید، در سبک زندگی ما کجاست؟

از استایل عید صرف ‌نظر کنید!

یکی از کارهای مهمی که باید در جهت به دست آوردن استایل شخصی خودتان بکنید، توجه به پاکیزگی است. شاید با خودتان بگویید این مسئله خیلی واضح است و نیازی به خواندن این مطلب ندارید. اما صبر کنید. اگر پاکیزگی حقیقتا استایل فکری شما باشد، تاثیر عجیبی روی سر و وضع شما می‌گذارد. یکی از نکات مهم استایل عید، و یا به چشم آمدن آن، این موضوع است که در عید همه چیز نو است. حتی افرادی که به هر دلیلی دوست ندارند و یا نمی‌توانند برای عید و شروع سال نو خرید کنند، از تمیز کردن لباس‌هایشان نمی‌گذرند. ترکیب پاکیزگی، یکی از زیبا‌ترین و خاص‌ترین استایل‌های بین‌المللی است.

از طرفی، اگر شما، همیشه با این فکر که استایل پاکیزگی ارزش بیشتری از مد دارد، لباس بخرید، خرید شما جنس مرغوب‌تری خواهد داشت. زیرا با این دید، چه برای عید و چه هر زمان دیگری، لباسی را می‌خرید که در در شست و شو مرغوب بماند. لباسی را ترجیح خواهید داد که بوی بدی نگیرد. و این استایل، شما را در همه ایام سال، به فردی که تمیز است، مشهور خواهد کرد.

استایل را به مد ترجیح بدهید، حتی زمان عید

استایل و مد دو مسئله کاملا متفاوت هستند. خیلی ساده ا‌ست. استایل یعنی سبک. اما مد، یعنی به روز بودن. سبک لباس پوشیدن شما می‌تواند کلاسیک باشد، شل و شلخته باشد، صورتی و ملیح باشد، گلدار باشد، طرح‌دار باشد و … اما در مورد مد، شما تصمیم زیادی نمی‌گیرید. مثلا، مد عید یک سال ممکن است مانتوی بلند نارنجی باشد. شما مجموعا از رنگ نارنجی نفرت دارید. اما چون این رنگ مد شده است، ناگهان به آن علاقه شدیدی پیدا می‌کنید و می‌خواهید که آن را داشته باشید. اما بیایید تصور کنیم سبک یا همان استایل لباس پوشیدن شما رسمی و به قول معروف، اتو کشیده باشد. حالا تصور کنید که عید امسال، مد لباس‌های راحت و شل و گشاد باشد. شما با احترامی که برای استایل شخصی خودتان قائل هستید، اسیر مد نمی‌شوید و چون همه به یک شکل خاصی لباس می‌پوشند، شما دست از ارزش‌های پوشش خود بر نمی‌دارید!

 

هر روزی که استایل ما مد بشود، عید است!

استایل گرایی مزیت‌های اقتصادی خیلی زیادی دارد.استایل قطعا به معنی خرید لباس‌های جدید نیست. البته هیچ مشکلی با خرید لباس جدید ندارد. اما مثلا، فرض کنیم کمد شما پر از انواع و اقسام لباس‌های مختلف است. کسی که استایل دارد، یا از یک سبک خاص پیروی می‌کند، برای ست کردن لباس‌هایش قوانینی دارد. او این کار را به راحتی انجام می‌دهد. اما اگر مد گرا باشد، قاعدتا مجبور است هزینه زیادی خرج خرید در آستانه سال نو و عید بکند. با توجه به اینکه مد زیاد تکرار می‌شود، کسی که مدگرا است، معمولا لباس دور ریز زیادی هم دارد و در فاصله چهار یا پنج سال باید مجددا هزینه زیادی صرف خرید همان لباس‌ها بکند. اما اگر استایل خاصی داشته باشید،، هر چیزی که مد بشود برای شما خوشحال کننده و شبیه به عید است. زیرا دست شما برای تطبیق شرایط با مد بسیار باز است.

قبل از عید، یک استایل خاص برای ذهنتان انتخاب کنید!

استایل امسال ما برای عید کرونایی شد. این خودش نشان دهنده است که تا چه اندازه استایل زندگی و سبک فردی و فکری هر آدمی در جهان، می‌تواند بر انتخاب‌های دیگر افراد دنیا تاثیرگذار باشد. اگر به دنبال یک استایل تاثیرگذار، و در عین حال خاص هستید، بهترین کار این است که عید امسال را به خودتان فرصت تغییر بدهید. از شخصیتتان یک انسان متفاوت بسازید تا همه لباس‌های دنیا با استایل شما هماهنگ شود. /شیپور

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *